درباره مجموعه نیماجین

درباره نیماجین

مجموعه نیماجین فعالیت خودشو از سال ۱۳۹۴ با نام تجاری نیماجین آغاز کرده و تا به امروز با قدرت برای این نام تلاش کرده است.

صنف فعالیت این مجموعه از ابتدا پوشاک بانوان بوده.
نیماجین افتخار داره که محصولات با کیفیت درجه یک ایرانی تولید میکنه که نه تنها قابل رقابت با محصولات خارجی میباشد بلکه از جهاتی نیز بهتر میباشد زیرا

در مجموعه نیماجین الگوهای برش بر اساس اندام بانوان ایرانی اصلاح شده (اکثر بانوان ایرانی دارای گودی کمر هستند و باسن و ران های پری دارند)
محصولات خارجی برش صافی دارد که باعث پر نشدن گودی کمر میشود.


این الگو ها پس از سال ها آزمون و خطا مجموعه نیماجین اصلاح شده و متناسب با اندام بانوان ایرانی میباشد.


در ادامه موضوع فاق محصولات هست که اکثر بانوان ایرانی محصولات با فاق بلند انتخاب میکنند که نیماجین در دو نوع فاق بلند و فاق بلند گندار اقدام به تولید نموده است.

از دیگر مزایا محصولات کشی بودن هست که در دو نوع اسلپ کشی و اسلپ سوپر کشی میباشد.

برای توضیح اسلپ کشی و اسلپ سوپر کشی کلیک کنید.

 پرسنل مجموعه نیماجین

کلیه پرسنل خیاط و دوخت بانوان می باشند زیرا بانوان دقت و ظرافت بیشتری نسبت به آقایان دارند که سبب بهبود دوخت و نظم و ظاهر زیبا تر محصولات می شود.

برخی از این بانوان سرپرست خانواده هستند که تمام قد ارزش دارند که مستقل زندگی میکنند و حمایت شما عزیزان پشتیبانی خانواده های زیادی شده است.

کلیه برش ها توسط دستگاه تمام اتوماتیک و بدون خطا انجام میگیرد که الگو ها با کیفیت بالا پیاده سازی بشن.

و افتخار میکنیم که تمام صفر تا صد مراحل دوخت و شست محصولات توسط خود مجموعه صورت میگیره که نظارت کامل بر فرایند تولید داشته باشیم.


تمام دستگاه های شست به روز و اتوماتیک هستند.

جهت مشاهده آرشیو عکس کارخانه کلیک کنید

در انتها کلیه محصولات تولید شده در بخش اتو بازنگری میشن که محصولات بدون ایراد به دست شما عزیزان برسد.

نکته مهم اینجاست که قیمت گذاری محصولات ما بر اساس مصرف پارچه و مواد سنگشور می باشد.


گفتنی است که برخی با مقایسه محصولات معمولی داخل بازار میگن قیمت بالاست...
اما بر عکس محصولات اگر با کیفیت هم تراز خودشون مقایسه بشن قیمتی کاملا رقابتی و به مراتب پایین تر و مناسبتری دارند.


به طور مثال نمونه اصلاح شده برند های درجه یک اروپایی با همان کیفیت با یک سوم قیمت ارائه می شود.

و در پایان نکته قابل تأمل این است
که عده ای به دروغ محصولات خود را خارجی می نامند اما با قیمت هایی خیلی پایین که توهینی به شعور مخاطب محسوب می شود که این قیمت ها اصلا توجیح اقتصادی ندارد و فقط و فقط عوام فریبی محسوب می شود.

 

البته شایان ذکر هست که برخی از مردم هم دوست دارند دروغ بشنوند که محصول به اصطلاح ترک خریداری کردند اما خودشان هم در وجدان می دانند که مثلا شلوار یکصد هزار تومانی محال است ارجینال باشد با توجه قیمت ارز فعلی...

 

نیماجین از ابتدا اعلام کرده که محصولات تولید خود مجموعه نیماجین هست و بر این موضوع افتخار میکند زیرا به قول قدیمی ها (چشمه باید خودش بجوشه)

نظرات کاربرانی که محصولات ما را خریداری کردن پشتوانه گرمی برای این مجموعه می باشند که پس از خرید مشتری ثابت مجموعه نیماجین باقی ماندند.

با حمایت از تولیدکنندگان داخلی هم به چرخه اقتصادی کشور کمک می کنید هم باعث روزی رساندن به خانواده هم وطن خود می شوید نه عده ای وارد کننده و به اصطلاح دلال که فقط به فکر جیب خود هستند.